İSTANBUL DA HİZLİ OKUMA SEMİNERİ

hızlı okuma istanbul

İSTANBUL DA HİZLİ OKUMA

İSTANBUL DA HİZLİ OKUMA

Yoğun bir bilgi bombardımanına tutulmuş durumdayız. Artık güç, eskiden olduğu gibi bilgiye ulaşmak değil, bilgi yığının arasından işimize yarayanları bulup çıkartmak.

Edindiğimiz bilgilerin çoğunu okuyarak öğreniriz. Son zamanlar­ da okumamız gereken şeyler o kadar çoğaldı ki bir yandan bilgiyi aklımızda tutarken, bir yandan da okumamızı nasıl hızlandıracağı­mızı düşünmeye başladık.

Okumanın iş hayatındaki önemine göz atmaktır. Sanayi toplumları, yüksek teknoloji toplumlarına dönüştü. Bu teknoloji ise muazzam bir bilgi birikimi oluşturdu. Bu bilgi patlaması o kadar büyük ki, birçok alandaki -zaten çok geniş olan- ortak bilgi hazinemiz her on yılda iki katına çıkıyor. Bu yeni bilgilerden haberdar olmanın en etkili yolu ise okumaktır. Her alanda okunması gereken şeylerin hacmi insanı sersemletecek kadar büyük. Ama bunları okumak, hem de verimli bir şekilde okumak gerekiyor. Bu yapılmadığı takdirde, iş hayatında karşılaşılan sorunlar daha da sersemletici olabilir. Çoğu işte büyük miktarda para söz konusu olduğunundan ve iş adamları hem ulusal, hem de uluslararası düzeyde önem taşıyan kararlar vermek durumunda olduklarından, yapılan her hata çok şeye mal olabilir.

Dolayısıyla, işin gerektiği gibi yönetilmesinde Hizli ve Doğru okumanın önemli bir rolü vardır. Zamanımızın çoğunu bilgi alarak, bu bilgileri düzenleyerek ve ileterek geçiriyoruz. Bu süreçlerin iyi işlemesi, Dinamik Hızlı Okuma Ve Hatırlama becerilerine bağlıdır. Bu becerileri kazanmanın ilk adımı ise, bu konuyla ilgili “Dinamik Hızlı Okuma” semirene katılmakla olur.

Bunun için hemen şimdi arayın: 216 330 22 06 – 507 243 12 18

 

* ile işaretli alanaların doldurulması zorunludur.

Katılımcı Bilgileri:

Formu Dolduranın:

Help Text